Armani Acqua Di Gio

Dámská vůně. Pokud jste romantická duše, nebo se ráda necháváte unést představou poklidného moře, sluníčka a vůní letního vzduchu, pak je pro vás Armani Acqua di Gio ta pravá vůně. Lehká a smyslná vůně vybízí k toulkám po italských ostrovech, kde se zastavil čas a všechno je tak poklidně krásné. Květinově ovocná vůně si získá každou ženu, která má ráda lehké, svěží a zároveň sladké vůně. Hlavu parfému tvoří jasmín a sladký hrášek, srdce hyacint, frézie a hrozny muškátu. Základem parfému je pižmo a exotické dřeviny.

Smyslnost, svoboda a temperament – to vše v sobě spojuje Armani Acqua di Gio. Vůně, která si vás získá.

Hodnocení parfému

Armani Aqua di Gio je má oblíbená. Lehká, velice příjemná a dlouhotrvající vůně. Zkoušela jsem i jiné parfémy, ale přiznám se, že nakonec se stejně vždy vrátím k téhle květinové vůni.

Na jaro a léto je ideální. Svěží květinově ovocná vůně, dokonalá kombinace. Tato vůně u mě jasně vítězí už několik let. Krásná, svěží, příjemná… vždy mě přenese přímo do samotné Itálie. Je to vůně sluníčka, květin a letní pohody.

Průzračná vůně, naprosto skvostná! Lehká a příjemná. Stojí za to si ji pořídit, i když se neřadí do nejnižší cenové relace. Zde totiž cena naprosto odpovídá kvalitě. Tato vůně je prostě zážitek, podlehne ji snad každá žena.