Armani Code

Orientální kořenitá vůně pro sebevědomé muže, to je Armani Code. Na trh byla tato jedinečná vůně uvedena v roce 2004 a od té doby se těší veliké oblibě mužů po celém světě. Hlavu parfému tvoří bergamot a citron, srdce pak z badyánu a květu olivovníku. Základem Armani Code je opojná vůně tabáku a kůže.

Vůně Armani Code podtrhne vaši sílu, energii a přitažlivost. Nebojte se oslnit touto jedinečnou a lehce zapamatovatelnou vůní, které podlehne každá žena.

Zajímavostí je, že elegantní tvar flakonu parfému je inspirován saténovými výložky na Armaniho smokingu.

V roce 2006 se Armani Code stal vítězem FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Luxe. Jedinečnost, elegance a nespoutanost – to vše v sobě Armani Code spouje v jeden celek a tvoří tak dokonalou vůni pro každého muže.

Hodnocení parfému

Klára: Armani Code je příjemně sytá vůně, získá si každého muže.
Michal: Tento parfém používám už několik let a patří mezi mé oblíbené. Krásná vůně, která dlouho vydrží.
Vladěna: Armani je zkrátka mistr ve svém oboru, o čemž svědčí i Armani Code. Příjemná kořenitá vůně, manžel na ni nedá nedopustit.
Lenka: Podle mého názoru je Armani Code jednou z nejpříjemnějších vůní pro muže vůbec. Zaujme každého, velkým kladem je i to, že je poměrně dlouhotrvající.
Richard: U mě jednoznačně jednička ze všech Armaniho parfémů. Příjemná vůně, stále se k ní vracím.
Martin: Armani Code je zkrátka odpověď na to, proč parfémy Armani kupovat. Je to skvělá vůně.

O značce Armani

Armani patří v současnosti k jedné z nejznámějších značek na celém světě. Značka Armani vznikla roku 1974 a jejím zakladatelem je slavný a uznávaný italský módní návrhář Giorgio Armani. Společnost Armani se zaměřuje jak na výrobu oděvů, brýlí, tak především na produkci celosvětově proslulých Armaniho parfémů, mezi nimiž najdeme světově věhlasné parfémy jako Armani Code (muži) a Armani Acqua di Gio (ženy).


Armani

Luxus, výjimečnost, kvalita – tato tři slova naplno vystihují dnes již celosvětově proslulou značku Armani, která spatřilo světlo světa roku 1974, kdy ji založil, tehdy ještě víceméně neznámý, Giorgio Armani. Postupem času se tento italský módní návrhář vypracoval na celosvětovou špičku ve svém oboru a to tak, že v současnosti je považován za jednoho z nejúspěšnějších módních návrhářů všech dob. Armaniho módní oděvy, brýle a především parfémy se dnes těší oblibě ve všech koutech světa.